Licencje

Licencje na produkt Lansweeper zostały stworzone w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć właściwą dla siebie, w zależności od potrzeb wynikających z rozmiaru posiadanego środowiska sieciowego. 

W ofercie dostępne są trzy typy licencji: Starter, Pro, Enterprise.

Licencja Starter: Podstawowy rodzaj licencji, który oferuje dostęp do chmur Lansweeper'a dla nielimitowanej liczby użytkowników. Doskonale sprawdzi się w małych i dużych firmach oraz instytucjach.
Wyróżniamy różne stopnie licencji Starter ze względu na liczbę assetów*:
  • 2 000
  • 4 000
  • 6 000
  • 8 000
  • 10 000
KUP TERAZ
Do bardziej wymagających zastosowań polecamy licencje Pro i Enterprise, które umożliwiają nadzorowanie nawet 100 tys. assetów oraz dają dodatkowe możliwości.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Czym jest asset?

Asset to dowolny element sieci lokalnej, który może zostać przeskanowany przez Lansweeper. Może to być np. komputer z systemem Linyx, Unix, MacOS lub Windows, serwer  VMware lub inne urządzenie sieciowe (drukarka, switch, firewall itd.) Do assetów zaliczają się także zasoby w chmurze, takie jak maszyny wirtualne, grupy zasobów czy VPC. Każdy asset tworzony ręcznie także wlicza się do limitu obsługiwanych assetów. Monitory nie wliczają się do tego zakresu.

Kontakt     sklep