Inwentaryzacja

Dokładne odwzorowanie zasobów sieci dla pełnej widoczności. Lansweeper automatycznie zbiera pełne informacje na temat sprzętu, oprogramowania i użytkowników ze wszystkich assetów.  

Kup teraz

potrzeba scentralizowanego spisu IT

Jednym z najbardziej czasochłonnych zadań dla informatyków jest śledzenie wszystkich zasobów IT, gdzie się znajdują i kto z nich korzysta. Lansweeper to rozwiązanie pozwalające zrezygnować z podatnych na błędy arkuszy, wypełnianych i aktualizowanych ręcznie. Program oferuje pełny i dokładny przegląd tego, co dzieje się w Twojej sieci, całkowicie automatyzując inwentaryzację. Dane są stale aktualizowane.   

budowanie dokładnego spisu sieci IT

Wiele metod skanowania dostępnych w Lansweeper daje pełną kontrolę i umożliwia skanowanie dowolnych elementów, w dowolnym momencie i w dowolny sposób. Skanowane mogą być urządzenia z systemem Windows, Linux i Mac. 

Śledzenia stanu zasobów IT

Sieci stają się coraz bardziej mobilne i skomplikowane, dlatego niektóre zasoby stają się trudniejsze do osiągnięcia. LsAgent to mała, lekka aplikacja zbierająca dane kolanie z urządzeń Windows, Mac i Linux i odsyłająca je do programu Lansweeper. Jest to odpowiedź na rosnącą mobilność i złożoność sieci oraz rozwiązanie na kontrolowanie zasobów sieciowych.  

śledzenie stanu zasobów IT

Program pozwala na śledzenie zasobów, które nie zostały jeszcze wdrożone lub zostały odłączone od sieci w wyniku wymiany lub naprawy. Ręczne importowanie zasobów daje pełen wzgląd w zasoby IT w firmie. Po podłączeniu i przeskanowaniu nowego urządzenia w sieci, dodatkowe informacje ze skanowania są automatycznie dodawane do spisu sieciowego. 

Dostępne działania jakie zapewnia inwentaryzacja:  

  • Miernik wydajności
  • Automatyczna kontrola gwarancji
  • Mapowanie portów przełączników
  • Niestandardowe skanowanie OID
  • Skanowanie dziennika zdarzeń Windows
  • Zdalne skanowanie rejestru
  • Skanowanie własności plików 

Kontakt     sklep