Analiza

Wykorzystanie pełnej widoczności i zysk niespotykanego wglądu w swoje środowisko IT poprzez analizę Lansweeper

Kup teraz
Wykresy wykonane przez program

wizualizacja danych

Prosta wizualizacja wszystkich danych zebranych za pomocą pulpitów nawigacyjnych i widżetów IT. Tworzenie pulpitów nawigacyjnych dla określonych przypadków, takich jak sprzęt, oprogramowanie, zabezpieczenia, luki w zabezpieczeniach i więcej. Szeroka gama widżetów do tworzenia wykresów, przeglądów, raportów danych pozwoli na stworzenie idealnego pulpitu nawigacyjnego. Zamiast otwierania wielu stron i porównywania danych między nimi, lepiej skorzystać z jednego okna z zebranymi danymi do analizy i stale być na bieżąco.     

Zestawienie danych

wgląd w środowisko IT

Kombinacja pulpitu nawigacyjnego i szczegółowych raportów, pozwala uzyskać pełen wgląd w środowisko IT. Niestandardowe raporty dostarczane przez Lansweeper lub innych klientów to lepsze informacje na temat statusu łatek, ujawnienia podatności na zagrożenia, zgodności bezpieczeństwa i więcej. 

Wygląd programu

Niezrównana głębia informacji

Lansweeper jest rzetelnym źródłem informacji na temat sprzętu, oprogramowania i użytkowników. Kompletny i aktualny przegląd danych, pomaga prowadzić i wspierać wszystkie zadania, projekty i podejmować decyzje. Lansweeper to wreszcie odpowiedź na wszystkie pytania odnośnie systemu.

Dostępne działania jakie zapewnia analiza:  

    • Wbudowane raporty sieciowe
    • Pulpity IT
    • Zgodność licencji na oprogramowanie
    • Aktualizacje podatności
    • Raporty Patch Tuesday Audit

Kontakt     sklep